Logo Centrum Myśli Jana Pawła II

Centrum na Targach Wydawców Katolickich

Zapraszamy do odwiedzenia stoiska Centrum w trakcie Targów Wydawców Katolickich. Wszystkie książki, które w ciągu czterech lat ukazały się nakładem Centrum, będą do nabycia po atrakcyjnych cenach. Targi można odwiedzać od piątku do niedzieli (7-9 maja) w Arkadach Kubickiego w Warszawie (podziemia Zamku Królewskiego).


 

Wśród ponad setki wystawców pojawi się Centrum Myśli Jana Pawła II (stoisko nr 52). W ofercie naszego wydawnictwa można znaleźć książki z pogranicza literatury pięknej, poradników, opracowań naukowych i popularnonaukowych. Dużym zainteresowaniem cieszyła się dotąd seria Teologia ciała, w której ukazały się m.in. ksiązki Teologia ciała dla początkujących oraz Mężczyźni i kobiety są z raju. Podczas TWK wszystkie nasze książki będzie można kupić z około 30-procentowym rabatem.

W sobotę (8 maja) od godz. 12.30 do 13.30 przy stoisku Centrum swoją najnowszą książkę – papieski kryminał Ciemna strona lustra – będzie podpisywał Marcin Wolski. Wszystkich, którzy mają ochotę spotkać się z autorem, zapraszamy!

 

Targi odbywają się po raz szesnasty. W trakcie ich trwania przewidziano m.in. dyskusje, spotkania z autorami, projekcje filmów. Sale, w których można zapoznać się z pełną ofertą wydawców katolickich, będą dla odwiedzających otwarte w godzinach:

– piątek: 10.00-18.30
– sobota: 9.00-18.30
– niedziela: 9.00-17.00.

 

Szczegółowe informacje o programie targów znajdują się na stronie internetowej www.swk.pl/targi.

 

Opublikowano 05.05.2010

ZOBACZ RÓWNIEŻ

Nasz Chór wrócił z pierwszą nagrodę w swojej z Międzynarodowego Festiwalu Hajnowskie Dni Muzyki Cerkiewnej.
Od czego zacząć wyruszenie w las? Jak robić to świadomie, angażując wszystkie zmysły? Na czym polega terapia leśna oraz kąpiel leśna? I co na temat zdrowotnych korzyści obcowania z lasem mówią nam badania?
Noc Muzeów w Centrum Myśli Jana Pawła przyciągnęło miłośników spokojnego i aktywnego wypoczynku. Dziękujemy, że byliście z nami!

Klikając „Zgadzam się” udzielasz zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych dotyczących Twojej aktywności na naszej witrynie w celach analitycznych, zapewnienia prawidłowego działania funkcjonalności z serwisów społecznościowych oraz serwerów treści. Szczegółowy opis celów i zakresu przetwarzanych danych znajdziesz tutaj.