Logo Centrum Myśli Jana Pawła II

Centrum Myśli Jana Pawła II

Centrum JP2
Studia podyplomowe
Centrum Myśli Jana Pawła II zaprasza na studia podyplomowe pt.: „Dziedzictwo myśli Jana Pawła II”

Graffiti dla Papie�a
2 czerwca, pl. Piłsudskiego – jedno pokolenie i różne sposoby wyrażenia tego samego…

Konkurs kompozytorski
Centrum Myśli Jana Pawła II w Warszawie ogłasza pierwszy konkurs kompozytorski im. Jana Pawła II

Wystawa internetowa
Zapraszamy na wirtualny spacer po wystawie "Papież w Warszawie"

Tapety do pobrania
Kampania społeczna "Zatrzymaj się, to przemijanie ma sens"

Biblioteka
Jak każda szanująca się instytucja kultury, przystąpiliśmy do tworzenia własnej Biblioteki.

Szczegółowe informacje na temat zasad przyznawania stypendiów i sposobu rekrutacji znajdują się na naszej stronie. Termin składania wniosków upływa 31 lipca (uczniowie) i 30 września (maturzyści, studenci, doktoranci).

Karta Stypendysty

Opublikowano 04.11.2007

ZOBACZ RÓWNIEŻ

Tematyczne wieczory filmowe i podcasty pod hasłem „Człowiek w Centrum” przygotowaliśmy dla Was w grudniu w związku z obchodami Tygodnia Praw Człowiek
Wypalenie rodzicielskie: czym jest, z czego się bierze i jak sobie z nim radzić? Na ile jesteśmy świadomi tego zjawiska? W jaki sposób radzić sobie ze zbyt dużym oczekiwaniami otoczenia?
To projekt skierowany do stypendystów, mający na celu ich wzajemną pomoc w nauce w formie korepetycji. Dowiedz się więcej
W ramach grudniowego Tygodnia Praw Człowieka obchodzonego w Warszawie przygotowaliśmy pokazy filmów oraz podcasty z serii „Słuchając drogi”.

Klikając „Zgadzam się” udzielasz zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych dotyczących Twojej aktywności na naszej witrynie w celach analitycznych, zapewnienia prawidłowego działania funkcjonalności z serwisów społecznościowych oraz serwerów treści. Szczegółowy opis celów i zakresu przetwarzanych danych znajdziesz tutaj.