Logo Centrum Myśli Jana Pawła II

Budowanie zespołu

Pierwszym etapem szkolenia było wzajemne poznanie się wszystkich uczestników i trenerów.

Następnie nastąpił podział na mniejsze grupy w których podjęto próbę zebrania wszystkich oczekiwań które pozwolą grupie przekształcić się w zespół zdobywający wspólne doświadczenia.

Popołudnie upłynęło na pracy zespołowej, której celem było zbudowanie zaufania pomiedzy członkami grupy. Dzień zakończyła dyskusja nad warunkami niezbędnymi do zaistnienia zespołu.

[nggallery id=12]

Opublikowano 17.01.2013

ZOBACZ RÓWNIEŻ

„Uczyń z życia arcydzieło” – czy wiecie, czym zainspirowane jest hasło, które uczyniliśmy jednym z ważnych drogowskazów naszej pracy?
2 kwietnia przypada 19. rocznica śmierci Jana Pawła II. Z tej okazji przygotowaliśmy publikacje skupiające się na temacie przemijania i poświęcenia. Zapraszamy także na kolejną debatę w ramach projektu „Porozmawiajmy o człowieku”
Śmierć drugiej osoby nie musi kojarzyć jedynie z bólem i cierpieniem, a hospicjum z miejscem do umierania.
Życzymy Wam pokoju, nadziei oraz sił do zmieniania świata na lepsze

Klikając „Zgadzam się” udzielasz zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych dotyczących Twojej aktywności na naszej witrynie w celach analitycznych, zapewnienia prawidłowego działania funkcjonalności z serwisów społecznościowych oraz serwerów treści. Szczegółowy opis celów i zakresu przetwarzanych danych znajdziesz tutaj.