Logo Centrum Myśli Jana Pawła II

Budowanie zespołu

Pierwszym etapem szkolenia było wzajemne poznanie się wszystkich uczestników i trenerów.

Następnie nastąpił podział na mniejsze grupy w których podjęto próbę zebrania wszystkich oczekiwań które pozwolą grupie przekształcić się w zespół zdobywający wspólne doświadczenia.

Popołudnie upłynęło na pracy zespołowej, której celem było zbudowanie zaufania pomiedzy członkami grupy. Dzień zakończyła dyskusja nad warunkami niezbędnymi do zaistnienia zespołu.

[nggallery id=12]

Opublikowano 17.01.2013

ZOBACZ RÓWNIEŻ

Tematyczne wieczory filmowe i podcasty pod hasłem „Człowiek w Centrum” przygotowaliśmy dla Was w grudniu w związku z obchodami Tygodnia Praw Człowiek
Wypalenie rodzicielskie: czym jest, z czego się bierze i jak sobie z nim radzić? Na ile jesteśmy świadomi tego zjawiska? W jaki sposób radzić sobie ze zbyt dużym oczekiwaniami otoczenia?
To projekt skierowany do stypendystów, mający na celu ich wzajemną pomoc w nauce w formie korepetycji. Dowiedz się więcej
W ramach grudniowego Tygodnia Praw Człowieka obchodzonego w Warszawie przygotowaliśmy pokazy filmów oraz podcasty z serii „Słuchając drogi”.

Klikając „Zgadzam się” udzielasz zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych dotyczących Twojej aktywności na naszej witrynie w celach analitycznych, zapewnienia prawidłowego działania funkcjonalności z serwisów społecznościowych oraz serwerów treści. Szczegółowy opis celów i zakresu przetwarzanych danych znajdziesz tutaj.