Logo Centrum Myśli Jana Pawła II

Budowanie zespołu

Pierwszym etapem szkolenia było wzajemne poznanie się wszystkich uczestników i trenerów.

Następnie nastąpił podział na mniejsze grupy w których podjęto próbę zebrania wszystkich oczekiwań które pozwolą grupie przekształcić się w zespół zdobywający wspólne doświadczenia.

Popołudnie upłynęło na pracy zespołowej, której celem było zbudowanie zaufania pomiedzy członkami grupy. Dzień zakończyła dyskusja nad warunkami niezbędnymi do zaistnienia zespołu.

[nggallery id=12]

Opublikowano 17.01.2013

ZOBACZ RÓWNIEŻ

10 lipca rozpoczyna się III Letni Przegląd Filmowy Pod Wspólnym Niebem, który tym razem skupia się na produkcjach z Ukrainy, Białorusi, Gruzji, Indii i Wietnamu. Do końca miesiąca trwa także rekrutacja dla uczniów do programu stypendialnego m.st. Warszawy im. Jana Pawła II.
Rejestracja wykładu
Zachęcamy do obejrzenia rejestracji wykładu „Współczesne nieszczęścia demokracji” na kanale YouTube Centrum Myśli Jana Pawła II.
czego wynika przebodźcowanie? Jaką rolę odgrywa zmęczenie w naszych relacjach?Jak wyjść z kołowrotka codzienności? Na czym polega terapia ericksonowska? I gdzie w tym wszystkim jest nadzieja?
„Obserwatorium idei: inspiracje” to projekt zainicjowany w 2023 roku, w ramach którego organizujemy spotkania z najwybitniejszymi intelektualistami i naukowcami z Polski i zagranicy.

Klikając „Zgadzam się” udzielasz zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych dotyczących Twojej aktywności na naszej witrynie w celach analitycznych, zapewnienia prawidłowego działania funkcjonalności z serwisów społecznościowych oraz serwerów treści. Szczegółowy opis celów i zakresu przetwarzanych danych znajdziesz tutaj.