Logo Centrum Myśli Jana Pawła II

Biblioteka Pokolenia JP2, czyli co?

Biblioteka Pokolenia JP2 to pomysł Centrum Myśli Jana Pawła II na zgromadzenie i skatalogowanie materiałów książkowych, prasowych, telewizyjnych, radiowych i innych, związanych z Pokoleniem JP2. Interesują nas zarówno analizy, jak i polemiki; informacje o inicjatywach, jak i własne teksty tych, którzy z Pokoleniem JP2 się utożsamiają. Rozpoczynamy skromnie, mając jednak nadzieję, że z czasem nasza Pokoleniowa Biblioteka będzie się rozrastać. Najciekawsze materiały zaprezentujemy na naszej stronie internetowej.


Na początek w zakładce Tekty prasowe (która pojawi się już na początku września) zamieszczamy wybrane artykuły, które ukazały się w miesięcznikach katolickich. Zakładka Teksty nadesłane to prace do nas nadesłane (w tym także prace naszych stypendystów).

Opublikowano 03.11.2007

ZOBACZ RÓWNIEŻ

„Uczyń z życia arcydzieło” – czy wiecie, czym zainspirowane jest hasło, które uczyniliśmy jednym z ważnych drogowskazów naszej pracy?
2 kwietnia przypada 19. rocznica śmierci Jana Pawła II. Z tej okazji przygotowaliśmy publikacje skupiające się na temacie przemijania i poświęcenia. Zapraszamy także na kolejną debatę w ramach projektu „Porozmawiajmy o człowieku”
Śmierć drugiej osoby nie musi kojarzyć jedynie z bólem i cierpieniem, a hospicjum z miejscem do umierania.
Życzymy Wam pokoju, nadziei oraz sił do zmieniania świata na lepsze

Klikając „Zgadzam się” udzielasz zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych dotyczących Twojej aktywności na naszej witrynie w celach analitycznych, zapewnienia prawidłowego działania funkcjonalności z serwisów społecznościowych oraz serwerów treści. Szczegółowy opis celów i zakresu przetwarzanych danych znajdziesz tutaj.