Logo Centrum Myśli Jana Pawła II

Biblioteka po wakacjach

Biblioteka Centrum Myśli Jana Pawła II ponownie zaprasza po wakacjach. Książki można wypożyczać oraz czytać na miejscu we wtorek i środę w godzinach 10.00-18.00, a w czwartek i piątek – 8.00-14.00.


Na księgozbiór Biblioteki składa się ponad 3 tysiące książek i czasopism.  Udostępniamy publikacje zarówno w języku polskim, jak i zbiory obcojęzyczne. Książki poświęcone są osobie Jana Pawła II,  analizie jego nauczania oraz dokumentują przebieg jego pontyfikatu.
Zbiory Biblioteki gromadzone są z myślą o wszystkich tych, którzy chcieliby  pogłębić swoją wiedzę dotyczącą  Papieża.

 

Katalog on-line dostępny jest na naszej stronie pod adresem www.centrumjp2.pl/node/2433.

 

Więcej informacji o bibliotece? Zapraszamy na stronę www.centrumjp2.pl/node/44.


Opublikowano 13.10.2008

ZOBACZ RÓWNIEŻ

„Europa – jedność czy rozpad?” – już 4 czerwca premiera magazynu „Myśl w Centrum”, a w nim m.in. rozmowa z prof. Chantal Delsol. Zapisz się, aby uzyskać dostęp w dniu premiery.
Rekrutacja
Dołącz do naszego zespołu!
Wykład wybitnej prof. Chantal Delsol, debata pt. „Zaufanie – siła czy słabość?” oraz Warszawska Noc Muzeów. Zobaczcie majowy program centrum
Warszawska Noc Muzeów, jest jednym z największych wydarzeń tego typu w Polsce. Co roku bierze w niej udział ponad 230 instytucji, dołącz i Ty!

Klikając „Zgadzam się” udzielasz zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych dotyczących Twojej aktywności na naszej witrynie w celach analitycznych, zapewnienia prawidłowego działania funkcjonalności z serwisów społecznościowych oraz serwerów treści. Szczegółowy opis celów i zakresu przetwarzanych danych znajdziesz tutaj.