Logo Centrum Myśli Jana Pawła II

Biblioteka po wakacjach

Biblioteka Centrum Myśli Jana Pawła II ponownie zaprasza po wakacjach. Książki można wypożyczać oraz czytać na miejscu we wtorek i środę w godzinach 10.00-18.00, a w czwartek i piątek – 8.00-14.00.


Na księgozbiór Biblioteki składa się ponad 3 tysiące książek i czasopism.  Udostępniamy publikacje zarówno w języku polskim, jak i zbiory obcojęzyczne. Książki poświęcone są osobie Jana Pawła II,  analizie jego nauczania oraz dokumentują przebieg jego pontyfikatu.
Zbiory Biblioteki gromadzone są z myślą o wszystkich tych, którzy chcieliby  pogłębić swoją wiedzę dotyczącą  Papieża.

 

Katalog on-line dostępny jest na naszej stronie pod adresem www.centrumjp2.pl/node/2433.

 

Więcej informacji o bibliotece? Zapraszamy na stronę www.centrumjp2.pl/node/44.


Opublikowano 13.10.2008

ZOBACZ RÓWNIEŻ

Prawa człowieka powinny być nie tylko gwarantowane przez państwo, ale wynikać z potrzeby każdego z nas. A co w sytuacji, kiedy w społeczeństwie zabraknie dojrzałości i kompetencji moralnych?
O tym, że czas to najcenniejsza rzecz, którą możemy dać drugiemu człowiekowi. Poczucie samotności i bycia niepotrzebnym jest dojmującym doświadczeniem. Można je zażegnać poprzez relację dwojga ludzi
Tematyczne wieczory filmowe i podcasty pod hasłem „Człowiek w Centrum” przygotowaliśmy dla Was w grudniu w związku z obchodami Tygodnia Praw Człowiek

Klikając „Zgadzam się” udzielasz zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych dotyczących Twojej aktywności na naszej witrynie w celach analitycznych, zapewnienia prawidłowego działania funkcjonalności z serwisów społecznościowych oraz serwerów treści. Szczegółowy opis celów i zakresu przetwarzanych danych znajdziesz tutaj.