Logo Centrum Myśli Jana Pawła II

Biblioteka Centrum Myśli Jana Pawła II nieczynna do 1 lutego 2019

Z powodu prowadzonych prac remontowych Biblioteka Centrum Myśli Jana Pawła II będzie nieczynna od 10 grudnia 2018 do 1 lutego 2019. Niemożliwe będzie zarówno wypożyczanie książek, jak i dokonywanie zwrotów. Informujemy jednocześnie, że czytelnikom, którzy powinni zwrócić książki w okresie trwającego remontu, automatycznie przedłużony został termin zwrotu do czasu otwarcia biblioteki.

Przepraszamy wszystkich czytelników za niedogodności. W razie pytań lub wątpliwości prosimy o bezpośredni kontakt z panią Barbarą Stefańską, która opiekuje się Biblioteką Centrum Myśli Jana Pawła II.

Opublikowano 11.12.2018

ZOBACZ RÓWNIEŻ

Przed nami kolejne wydarzenia w ramach Festiwalu Nowe Epifanie, czyli spektakle teatralne, koncerty i pokazy filmowe. Rozpoczynamy także cykl wydarzeń: „Samotność – wolność czy więzienie?”
Czy jesteśmy gotowi wysłuchać, zamiast udzielać rad? Towarzyszyć naszym bliskim, zamiast uciekać przed ich problemami? Czy potrafimy współodczuwać, zamiast się poświęcać?
Poszukujemy nowych chórzystów! Dołącz do nas, aby wspólnie przeżyć wielką, muzyczną przygodę
Cierpienie przychodzi często z zaskoczenia i mierzenie się z nim we własnym życiu jest doświadczeniem granicznym. Zapraszamy do lektury nowego artykułu na portalu JP2online

Klikając „Zgadzam się” udzielasz zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych dotyczących Twojej aktywności na naszej witrynie w celach analitycznych, zapewnienia prawidłowego działania funkcjonalności z serwisów społecznościowych oraz serwerów treści. Szczegółowy opis celów i zakresu przetwarzanych danych znajdziesz tutaj.