Logo Centrum Myśli Jana Pawła II

Biblioteka Centrum Myśli Jana Pawła II nieczynna do 1 lutego 2019

Z powodu prowadzonych prac remontowych Biblioteka Centrum Myśli Jana Pawła II będzie nieczynna od 10 grudnia 2018 do 1 lutego 2019. Niemożliwe będzie zarówno wypożyczanie książek, jak i dokonywanie zwrotów. Informujemy jednocześnie, że czytelnikom, którzy powinni zwrócić książki w okresie trwającego remontu, automatycznie przedłużony został termin zwrotu do czasu otwarcia biblioteki.

Przepraszamy wszystkich czytelników za niedogodności. W razie pytań lub wątpliwości prosimy o bezpośredni kontakt z panią Barbarą Stefańską, która opiekuje się Biblioteką Centrum Myśli Jana Pawła II.

Opublikowano 11.12.2018

ZOBACZ RÓWNIEŻ

„Obserwatorium idei: inspiracje” to projekt zainicjowany w 2023 roku, w ramach którego organizujemy spotkania z najwybitniejszymi intelektualistami i naukowcami z Polski i zagranicy.
Już 10 lipca rusza III edycja Letniego Przeglądu Filmowego Pod Wspólnym Niebem, który potrwa do 4 września.
Oddajemy w Wasze ręce pierwszy numer magazynu „Myśl w Centrum”, nowego pisma społeczno-kulturalnego.
Premiera magazynu „Myśl w Centrum”, oraz ostatnia debata i warsztaty projektu „Porozmawiajmy o człowieku” pt. „Nagość – piękno czy wstyd?”. Zobaczcie czerwcowy program Centrum.

Klikając „Zgadzam się” udzielasz zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych dotyczących Twojej aktywności na naszej witrynie w celach analitycznych, zapewnienia prawidłowego działania funkcjonalności z serwisów społecznościowych oraz serwerów treści. Szczegółowy opis celów i zakresu przetwarzanych danych znajdziesz tutaj.