Logo Centrum Myśli Jana Pawła II

Beskid Niski – studenci

Papieska Szkoła Letnia dla studentów warszawskich uczelni miała charakter wędrowny. Od 25 sierpnia do 3 września uczestnicy wędrowali po zachodniej części Beskidu Niskiego (od Barwinka do Wysowej). Codziennym wyprawom z plecakiem towarzyszyły spotkania i dyskusje na temat wybranych wątków nauczania Jana Pawła II.

Spotkania w ramach Papieskich Szkół Letnich na pewno na długo zapadły w pamięć wszystkim uczestnikom. Stypendyści, wędrując codziennie górskimi szlakami, rozkoszowali się dziką przyrodą oraz rozważali teksty Jana Pawła II m.in. o przyjaźni, miłości, społeczeństwie i ekumenizmie.

Obejrzyj galerię zdjęć z wyprawy!

Opublikowano 12.02.2013

ZOBACZ RÓWNIEŻ

31 maja
Jak uczyć się słuchać aktywnie? Co może nam w tym przeszkodzić? Na te i inne pytania odpowiada Witek Janowski.
21 czerwca rozpocznie się jubileuszowa rekrutacja do programu stypendialnego miasta stołecznego Warszawy imienia Jana Pawła II. To czas, by zebrać wszystkie niezbędne dokumenty.
Nasz Chór zdobył pierwsze miejsce w swojej kategorii podczas 43. Międzynarodowego Festiwalu Hajnowskie Dni Muzyki Cerkiewnej.

Klikając „Zgadzam się” udzielasz zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych dotyczących Twojej aktywności na naszej witrynie w celach analitycznych, zapewnienia prawidłowego działania funkcjonalności z serwisów społecznościowych oraz serwerów treści. Szczegółowy opis celów i zakresu przetwarzanych danych znajdziesz tutaj.