Logo Centrum Myśli Jana Pawła II

Beskid Niski – studenci

Papieska Szkoła Letnia dla studentów warszawskich uczelni miała charakter wędrowny. Od 25 sierpnia do 3 września uczestnicy wędrowali po zachodniej części Beskidu Niskiego (od Barwinka do Wysowej). Codziennym wyprawom z plecakiem towarzyszyły spotkania i dyskusje na temat wybranych wątków nauczania Jana Pawła II.

Spotkania w ramach Papieskich Szkół Letnich na pewno na długo zapadły w pamięć wszystkim uczestnikom. Stypendyści, wędrując codziennie górskimi szlakami, rozkoszowali się dziką przyrodą oraz rozważali teksty Jana Pawła II m.in. o przyjaźni, miłości, społeczeństwie i ekumenizmie.

Obejrzyj galerię zdjęć z wyprawy!

Opublikowano 12.02.2013

ZOBACZ RÓWNIEŻ

Tematyczne wieczory filmowe i podcasty pod hasłem „Człowiek w Centrum” przygotowaliśmy dla Was w grudniu w związku z obchodami Tygodnia Praw Człowiek
Wypalenie rodzicielskie: czym jest, z czego się bierze i jak sobie z nim radzić? Na ile jesteśmy świadomi tego zjawiska? W jaki sposób radzić sobie ze zbyt dużym oczekiwaniami otoczenia?
To projekt skierowany do stypendystów, mający na celu ich wzajemną pomoc w nauce w formie korepetycji. Dowiedz się więcej

Klikając „Zgadzam się” udzielasz zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych dotyczących Twojej aktywności na naszej witrynie w celach analitycznych, zapewnienia prawidłowego działania funkcjonalności z serwisów społecznościowych oraz serwerów treści. Szczegółowy opis celów i zakresu przetwarzanych danych znajdziesz tutaj.