Logo Centrum Myśli Jana Pawła II

Baza papieskich stron internetowych już dostępna!

Szukasz w Internecie informacji o Janie Pawle II? Zamiast przeglądać tysiące przypadkowych stron, skorzystaj z naszej bazy linków i zajrzyj tylko tam, gdzie naprawdę warto!


W Internecie roi się od stron, które informują o życiu i nauczaniu Papieża Polaka. W tym ogromie często trudno się zorientować, co jest naprawdę dobre, i znaleźć precyzyjne dane o konkretnym interesującym nas zagadnieniu. Dlatego postanowiliśmy systematycznie przeglądać sieć i wybierać dla Was najbardziej wartościowe i wiarygodne serwisy, portale, blogi itp.

Wśród podzielonych na kategorie linków do stron polskich i zagranicznych znajdziecie odsyłacze do tekstów papieskich, biogramów, zdjęć, filmów, dyskusji  na temat pontyfikatu, wybranych artykułów, a nawet całych książek.

Baza jest na bieżąco uzupełniana i aktualizowana.

Z nami znajdziesz to, czego szukasz! Zobacz: TUTAJ!

Opublikowano 10.03.2011

ZOBACZ RÓWNIEŻ

O tym, że czas to najcenniejsza rzecz, którą możemy dać drugiemu człowiekowi. Poczucie samotności i bycia niepotrzebnym jest dojmującym doświadczeniem. Można je zażegnać poprzez relację dwojga ludzi
Tematyczne wieczory filmowe i podcasty pod hasłem „Człowiek w Centrum” przygotowaliśmy dla Was w grudniu w związku z obchodami Tygodnia Praw Człowiek
Wypalenie rodzicielskie: czym jest, z czego się bierze i jak sobie z nim radzić? Na ile jesteśmy świadomi tego zjawiska? W jaki sposób radzić sobie ze zbyt dużym oczekiwaniami otoczenia?

Klikając „Zgadzam się” udzielasz zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych dotyczących Twojej aktywności na naszej witrynie w celach analitycznych, zapewnienia prawidłowego działania funkcjonalności z serwisów społecznościowych oraz serwerów treści. Szczegółowy opis celów i zakresu przetwarzanych danych znajdziesz tutaj.