Logo Centrum Myśli Jana Pawła II

Baza papieskich stron internetowych już dostępna!

Szukasz w Internecie informacji o Janie Pawle II? Zamiast przeglądać tysiące przypadkowych stron, skorzystaj z naszej bazy linków i zajrzyj tylko tam, gdzie naprawdę warto!


W Internecie roi się od stron, które informują o życiu i nauczaniu Papieża Polaka. W tym ogromie często trudno się zorientować, co jest naprawdę dobre, i znaleźć precyzyjne dane o konkretnym interesującym nas zagadnieniu. Dlatego postanowiliśmy systematycznie przeglądać sieć i wybierać dla Was najbardziej wartościowe i wiarygodne serwisy, portale, blogi itp.

Wśród podzielonych na kategorie linków do stron polskich i zagranicznych znajdziecie odsyłacze do tekstów papieskich, biogramów, zdjęć, filmów, dyskusji  na temat pontyfikatu, wybranych artykułów, a nawet całych książek.

Baza jest na bieżąco uzupełniana i aktualizowana.

Z nami znajdziesz to, czego szukasz! Zobacz: TUTAJ!

Opublikowano 10.03.2011

ZOBACZ RÓWNIEŻ

Nasz Chór wrócił z pierwszą nagrodę w swojej z Międzynarodowego Festiwalu Hajnowskie Dni Muzyki Cerkiewnej.
Od czego zacząć wyruszenie w las? Jak robić to świadomie, angażując wszystkie zmysły? Na czym polega terapia leśna oraz kąpiel leśna? I co na temat zdrowotnych korzyści obcowania z lasem mówią nam badania?
Noc Muzeów w Centrum Myśli Jana Pawła przyciągnęło miłośników spokojnego i aktywnego wypoczynku. Dziękujemy, że byliście z nami!
„Europa – jedność czy rozpad?” – już 4 czerwca premiera magazynu „Myśl w Centrum”, a w nim m.in. rozmowa z prof. Chantal Delsol. Zapisz się, aby uzyskać dostęp w dniu premiery.

Klikając „Zgadzam się” udzielasz zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych dotyczących Twojej aktywności na naszej witrynie w celach analitycznych, zapewnienia prawidłowego działania funkcjonalności z serwisów społecznościowych oraz serwerów treści. Szczegółowy opis celów i zakresu przetwarzanych danych znajdziesz tutaj.