Logo Centrum Myśli Jana Pawła II

Badanie oczekiwań odbiorców Centrum Myśli Jana Pawła II

Drodzy widzowie, uczestnicy festiwali, wydarzeń i programów Centrum Myśli Jana Pawła II!

Serdecznie zachęcamy do wypełnienia ankiety badania opinii osób korzystających z programów naszej instytucji. Celem badania jest sprawdzenie Państwa oczekiwań, ale też sposobu korzystania z kultury, co pozwoli nam na dalszą pracę nad naszą ofertą programową. Ankieta jest anonimowa, a jej wypełnienie zajmie Państwu kilka minut.

 

WYPEŁNIJ ANKIETĘ

 

Badania dla Centrum Myśli Jana Pawła II przeprowadza firma Obserwatorium.
Więcej o wykonawcy: http://www.obserwatorium.org.pl/

Gorąco zachęcamy!

Zespół Centrum Myśli Jana Pawła II

Opublikowano 26.04.2021

ZOBACZ RÓWNIEŻ

„Uczyń z życia arcydzieło” – czy wiecie, czym zainspirowane jest hasło, które uczyniliśmy jednym z ważnych drogowskazów naszej pracy?
2 kwietnia przypada 19. rocznica śmierci Jana Pawła II. Z tej okazji przygotowaliśmy publikacje skupiające się na temacie przemijania i poświęcenia. Zapraszamy także na kolejną debatę w ramach projektu „Porozmawiajmy o człowieku”
Śmierć drugiej osoby nie musi kojarzyć jedynie z bólem i cierpieniem, a hospicjum z miejscem do umierania.
Życzymy Wam pokoju, nadziei oraz sił do zmieniania świata na lepsze

Klikając „Zgadzam się” udzielasz zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych dotyczących Twojej aktywności na naszej witrynie w celach analitycznych, zapewnienia prawidłowego działania funkcjonalności z serwisów społecznościowych oraz serwerów treści. Szczegółowy opis celów i zakresu przetwarzanych danych znajdziesz tutaj.