Logo Centrum Myśli Jana Pawła II

Badanie oczekiwań odbiorców Centrum Myśli Jana Pawła II

Drodzy widzowie, uczestnicy festiwali, wydarzeń i programów Centrum Myśli Jana Pawła II!

Serdecznie zachęcamy do wypełnienia ankiety badania opinii osób korzystających z programów naszej instytucji. Celem badania jest sprawdzenie Państwa oczekiwań, ale też sposobu korzystania z kultury, co pozwoli nam na dalszą pracę nad naszą ofertą programową. Ankieta jest anonimowa, a jej wypełnienie zajmie Państwu kilka minut.

 

WYPEŁNIJ ANKIETĘ

 

Badania dla Centrum Myśli Jana Pawła II przeprowadza firma Obserwatorium.
Więcej o wykonawcy: http://www.obserwatorium.org.pl/

Gorąco zachęcamy!

Zespół Centrum Myśli Jana Pawła II

Opublikowano 26.04.2021

ZOBACZ RÓWNIEŻ

Tematyczne wieczory filmowe i podcasty pod hasłem „Człowiek w Centrum” przygotowaliśmy dla Was w grudniu w związku z obchodami Tygodnia Praw Człowiek
Wypalenie rodzicielskie: czym jest, z czego się bierze i jak sobie z nim radzić? Na ile jesteśmy świadomi tego zjawiska? W jaki sposób radzić sobie ze zbyt dużym oczekiwaniami otoczenia?
To projekt skierowany do stypendystów, mający na celu ich wzajemną pomoc w nauce w formie korepetycji. Dowiedz się więcej
W ramach grudniowego Tygodnia Praw Człowieka obchodzonego w Warszawie przygotowaliśmy pokazy filmów oraz podcasty z serii „Słuchając drogi”.

Klikając „Zgadzam się” udzielasz zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych dotyczących Twojej aktywności na naszej witrynie w celach analitycznych, zapewnienia prawidłowego działania funkcjonalności z serwisów społecznościowych oraz serwerów treści. Szczegółowy opis celów i zakresu przetwarzanych danych znajdziesz tutaj.