Logo Centrum Myśli Jana Pawła II

Badanie oczekiwań odbiorców Centrum Myśli Jana Pawła II

Drodzy widzowie, uczestnicy festiwali, wydarzeń i programów Centrum Myśli Jana Pawła II!

Serdecznie zachęcamy do wypełnienia ankiety badania opinii osób korzystających z programów naszej instytucji. Celem badania jest sprawdzenie Państwa oczekiwań, ale też sposobu korzystania z kultury, co pozwoli nam na dalszą pracę nad naszą ofertą programową. Ankieta jest anonimowa, a jej wypełnienie zajmie Państwu kilka minut.

 

WYPEŁNIJ ANKIETĘ

 

Badania dla Centrum Myśli Jana Pawła II przeprowadza firma Obserwatorium.
Więcej o wykonawcy: http://www.obserwatorium.org.pl/

Gorąco zachęcamy!

Zespół Centrum Myśli Jana Pawła II

Opublikowano 26.04.2021

ZOBACZ RÓWNIEŻ

10 lipca rozpoczyna się III Letni Przegląd Filmowy Pod Wspólnym Niebem, który tym razem skupia się na produkcjach z Ukrainy, Białorusi, Gruzji, Indii i Wietnamu. Do końca miesiąca trwa także rekrutacja dla uczniów do programu stypendialnego m.st. Warszawy im. Jana Pawła II.
Rejestracja wykładu
Zachęcamy do obejrzenia rejestracji wykładu „Współczesne nieszczęścia demokracji” na kanale YouTube Centrum Myśli Jana Pawła II.
czego wynika przebodźcowanie? Jaką rolę odgrywa zmęczenie w naszych relacjach?Jak wyjść z kołowrotka codzienności? Na czym polega terapia ericksonowska? I gdzie w tym wszystkim jest nadzieja?
„Obserwatorium idei: inspiracje” to projekt zainicjowany w 2023 roku, w ramach którego organizujemy spotkania z najwybitniejszymi intelektualistami i naukowcami z Polski i zagranicy.

Klikając „Zgadzam się” udzielasz zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych dotyczących Twojej aktywności na naszej witrynie w celach analitycznych, zapewnienia prawidłowego działania funkcjonalności z serwisów społecznościowych oraz serwerów treści. Szczegółowy opis celów i zakresu przetwarzanych danych znajdziesz tutaj.