Logo Centrum Myśli Jana Pawła II

Audycja radiowa Centrum na żywo

PLANOWANA AUDYCJA ODBĘDZIE SIĘ W INNYM TERMINIE – zapraszamy jednak do innej refleksji na antenie na żywo.

 

I pielgrzymka Jana Pawła II do Polski w 1979 roku będzie tematem prowadzonej przez Piotra Dardzińskiego audycji radiowej „9 x TAK”, pierwszej z cyklu audycji nowennowych Sfera wolności. Zapraszamy do słuchania na żywo w niedzielę, 11 kwietnia, w godz. 10.00 – 11.00.


 

Audycję prowadzoną w studiu Radia Wnet można usłyszeć za pośrednictwem strony internetowej www.radiownet.pl/sluchaj

 

Kolejne audycje prowadzone przez Bogdana Sadowskiego, Jacka Kaniewskiego i Tomasza Rowińskiego nagrywane będą w każdą drugą niedzielę dziewięciu najbliższych miesięcy. Tematem przewodnim będą kolejne pielgrzymki Jana Pawła II do ojczyzny. 

 

Po emisji na żywo, audycje będą udostępnione do odsłuchania na naszej stronie Sfera Wolności

 

Zapraszamy!

 

Opublikowano 12.04.2010

ZOBACZ RÓWNIEŻ

Czy jesteśmy gotowi wysłuchać, zamiast udzielać rad? Towarzyszyć naszym bliskim, zamiast uciekać przed ich problemami? Czy potrafimy współodczuwać, zamiast się poświęcać?
Poszukujemy nowych chórzystów! Dołącz do nas, aby wspólnie przeżyć wielką, muzyczną przygodę
Cierpienie przychodzi często z zaskoczenia i mierzenie się z nim we własnym życiu jest doświadczeniem granicznym. Zapraszamy do lektury nowego artykułu na portalu JP2online
Czym właściwie jest samotność? Jak się ją rozpoznaje? Czy z samotnością należy walczyć? Odpowiedzi między innymi na te pytania będą szukać eksperci i uczestnicy debaty oraz warsztatów

Klikając „Zgadzam się” udzielasz zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych dotyczących Twojej aktywności na naszej witrynie w celach analitycznych, zapewnienia prawidłowego działania funkcjonalności z serwisów społecznościowych oraz serwerów treści. Szczegółowy opis celów i zakresu przetwarzanych danych znajdziesz tutaj.