Logo Centrum Myśli Jana Pawła II

Audycja radiowa Centrum na żywo

PLANOWANA AUDYCJA ODBĘDZIE SIĘ W INNYM TERMINIE – zapraszamy jednak do innej refleksji na antenie na żywo.

 

I pielgrzymka Jana Pawła II do Polski w 1979 roku będzie tematem prowadzonej przez Piotra Dardzińskiego audycji radiowej „9 x TAK”, pierwszej z cyklu audycji nowennowych Sfera wolności. Zapraszamy do słuchania na żywo w niedzielę, 11 kwietnia, w godz. 10.00 – 11.00.


 

Audycję prowadzoną w studiu Radia Wnet można usłyszeć za pośrednictwem strony internetowej www.radiownet.pl/sluchaj

 

Kolejne audycje prowadzone przez Bogdana Sadowskiego, Jacka Kaniewskiego i Tomasza Rowińskiego nagrywane będą w każdą drugą niedzielę dziewięciu najbliższych miesięcy. Tematem przewodnim będą kolejne pielgrzymki Jana Pawła II do ojczyzny. 

 

Po emisji na żywo, audycje będą udostępnione do odsłuchania na naszej stronie Sfera Wolności

 

Zapraszamy!

 

Opublikowano 12.04.2010

ZOBACZ RÓWNIEŻ

10 lipca rozpoczyna się III Letni Przegląd Filmowy Pod Wspólnym Niebem, który tym razem skupia się na produkcjach z Ukrainy, Białorusi, Gruzji, Indii i Wietnamu. Do końca miesiąca trwa także rekrutacja dla uczniów do programu stypendialnego m.st. Warszawy im. Jana Pawła II.
Rejestracja wykładu
Zachęcamy do obejrzenia rejestracji wykładu „Współczesne nieszczęścia demokracji” na kanale YouTube Centrum Myśli Jana Pawła II.
czego wynika przebodźcowanie? Jaką rolę odgrywa zmęczenie w naszych relacjach?Jak wyjść z kołowrotka codzienności? Na czym polega terapia ericksonowska? I gdzie w tym wszystkim jest nadzieja?
„Obserwatorium idei: inspiracje” to projekt zainicjowany w 2023 roku, w ramach którego organizujemy spotkania z najwybitniejszymi intelektualistami i naukowcami z Polski i zagranicy.

Klikając „Zgadzam się” udzielasz zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych dotyczących Twojej aktywności na naszej witrynie w celach analitycznych, zapewnienia prawidłowego działania funkcjonalności z serwisów społecznościowych oraz serwerów treści. Szczegółowy opis celów i zakresu przetwarzanych danych znajdziesz tutaj.