Logo Centrum Myśli Jana Pawła II

Audycja o Świętach

Cykl audycji radiowych „W kuchni” to nowy projekt polegający na zarejestrowaniu rozmów nieformalnych – tych prowadzonych przez pracowników Centrum Myśli Jana Pawła II w trakcie porannej kawy, między jednym a drugim zadaniem, w kuchni.


 

[flowplayer src=’/wp-content/uploads/2013/02/w_kuchni_swieta.mp3′ ]

Audycje dotyczą spraw Kościoła i nauczania papieskiego w świetle aktualnych wydarzeń. Powstało juz kilka audycji, m.in. o modlitwach w Asyżu, o ekologii. To dopiero początki naszej pracy, wkrótce będzie można usłyszeć więcej. Zachęcamy do wysłuchania pierwszej audycji z tego cyklu – dotyczącej świąt Bożego Narodzenia.
 

Opublikowano 21.12.2009

ZOBACZ RÓWNIEŻ

10 lipca rozpoczyna się III Letni Przegląd Filmowy Pod Wspólnym Niebem, który tym razem skupia się na produkcjach z Ukrainy, Białorusi, Gruzji, Indii i Wietnamu. Do końca miesiąca trwa także rekrutacja dla uczniów do programu stypendialnego m.st. Warszawy im. Jana Pawła II.
Rejestracja wykładu
Zachęcamy do obejrzenia rejestracji wykładu „Współczesne nieszczęścia demokracji” na kanale YouTube Centrum Myśli Jana Pawła II.
czego wynika przebodźcowanie? Jaką rolę odgrywa zmęczenie w naszych relacjach?Jak wyjść z kołowrotka codzienności? Na czym polega terapia ericksonowska? I gdzie w tym wszystkim jest nadzieja?
„Obserwatorium idei: inspiracje” to projekt zainicjowany w 2023 roku, w ramach którego organizujemy spotkania z najwybitniejszymi intelektualistami i naukowcami z Polski i zagranicy.

Klikając „Zgadzam się” udzielasz zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych dotyczących Twojej aktywności na naszej witrynie w celach analitycznych, zapewnienia prawidłowego działania funkcjonalności z serwisów społecznościowych oraz serwerów treści. Szczegółowy opis celów i zakresu przetwarzanych danych znajdziesz tutaj.