Logo Centrum Myśli Jana Pawła II

Audycja o Świętach

Cykl audycji radiowych „W kuchni” to nowy projekt polegający na zarejestrowaniu rozmów nieformalnych – tych prowadzonych przez pracowników Centrum Myśli Jana Pawła II w trakcie porannej kawy, między jednym a drugim zadaniem, w kuchni.


 

[flowplayer src=’/wp-content/uploads/2013/02/w_kuchni_swieta.mp3′ ]

Audycje dotyczą spraw Kościoła i nauczania papieskiego w świetle aktualnych wydarzeń. Powstało juz kilka audycji, m.in. o modlitwach w Asyżu, o ekologii. To dopiero początki naszej pracy, wkrótce będzie można usłyszeć więcej. Zachęcamy do wysłuchania pierwszej audycji z tego cyklu – dotyczącej świąt Bożego Narodzenia.
 

Opublikowano 21.12.2009

ZOBACZ RÓWNIEŻ

„Uczyń z życia arcydzieło” – czy wiecie, czym zainspirowane jest hasło, które uczyniliśmy jednym z ważnych drogowskazów naszej pracy?
2 kwietnia przypada 19. rocznica śmierci Jana Pawła II. Z tej okazji przygotowaliśmy publikacje skupiające się na temacie przemijania i poświęcenia. Zapraszamy także na kolejną debatę w ramach projektu „Porozmawiajmy o człowieku”
Śmierć drugiej osoby nie musi kojarzyć jedynie z bólem i cierpieniem, a hospicjum z miejscem do umierania.
Życzymy Wam pokoju, nadziei oraz sił do zmieniania świata na lepsze

Klikając „Zgadzam się” udzielasz zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych dotyczących Twojej aktywności na naszej witrynie w celach analitycznych, zapewnienia prawidłowego działania funkcjonalności z serwisów społecznościowych oraz serwerów treści. Szczegółowy opis celów i zakresu przetwarzanych danych znajdziesz tutaj.