Logo Centrum Myśli Jana Pawła II

Audycja o Świętach

Cykl audycji radiowych „W kuchni” to nowy projekt polegający na zarejestrowaniu rozmów nieformalnych – tych prowadzonych przez pracowników Centrum Myśli Jana Pawła II w trakcie porannej kawy, między jednym a drugim zadaniem, w kuchni.


 

[flowplayer src=’/wp-content/uploads/2013/02/w_kuchni_swieta.mp3′ ]

Audycje dotyczą spraw Kościoła i nauczania papieskiego w świetle aktualnych wydarzeń. Powstało juz kilka audycji, m.in. o modlitwach w Asyżu, o ekologii. To dopiero początki naszej pracy, wkrótce będzie można usłyszeć więcej. Zachęcamy do wysłuchania pierwszej audycji z tego cyklu – dotyczącej świąt Bożego Narodzenia.
 

Opublikowano 21.12.2009

ZOBACZ RÓWNIEŻ

Tematyczne wieczory filmowe i podcasty pod hasłem „Człowiek w Centrum” przygotowaliśmy dla Was w grudniu w związku z obchodami Tygodnia Praw Człowiek
Wypalenie rodzicielskie: czym jest, z czego się bierze i jak sobie z nim radzić? Na ile jesteśmy świadomi tego zjawiska? W jaki sposób radzić sobie ze zbyt dużym oczekiwaniami otoczenia?
To projekt skierowany do stypendystów, mający na celu ich wzajemną pomoc w nauce w formie korepetycji. Dowiedz się więcej
W ramach grudniowego Tygodnia Praw Człowieka obchodzonego w Warszawie przygotowaliśmy pokazy filmów oraz podcasty z serii „Słuchając drogi”.

Klikając „Zgadzam się” udzielasz zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych dotyczących Twojej aktywności na naszej witrynie w celach analitycznych, zapewnienia prawidłowego działania funkcjonalności z serwisów społecznościowych oraz serwerów treści. Szczegółowy opis celów i zakresu przetwarzanych danych znajdziesz tutaj.