Logo Centrum Myśli Jana Pawła II

Asystent ds. promocji i PR

Centrum Myśli Jana Pawła II – instytucja kultury m. st. Warszawy, poszukuje energicznego i pełnego entuzjazmu kandydata lub kandydatki do pracy na stanowisku: asystent ds. promocji i PR.

 

Kogo poszukujemy?

 • Zaangażowanego i chcącego się uczyć pasjonata kultury, posiadającego już pierwsze doświadczenie w pracy / stażu w obszarze komunikacji, PR-u, marketingu;
 • Absolwenta lub studenta kierunku humanistycznego: polonistyki, dziennikarstwa, komunikacji społecznej, public relations, marketingu, zarządzania w kulturze;
 • Kolegi lub koleżanki, którzy są dyspozycyjni co najmniej 3 dni w tygodniu i chętni do współpracy projektowej;
 • Osoby samodzielnej, proaktywnej, zorganizowanej, posiadającej „lekkie pióro”;
 • Team-playera, który wie, że sukces projektu jest efektem pracy całego zespołu.

 

Jakie zadania chcemy Ci powierzyć?

 • Wsparcie zadań związanych z promocją projektów realizowanych przez Centrum Myśli Jana Pawła II (festiwale, projekty społeczne, edukacyjne, naukowe)
 • Czuwanie nad harmonogramem wynikającym ze strategii komunikacji projektu;
 • Wsparcia w bieżących zadaniach działu – pomoc w researchu, tworzeniu baz danych, raportów, działaniach B2B;
 • Aktywna współpraca z osobami odpowiedzialnymi za kampanię informacyjną;
 • Współpraca z grafikami, drukarniami, partnerami i sponsorami.

 

Co oferujemy?

 • pracę na umowę-zlecenie w wymiarze minimum 3 dni tygodniowo przez kilka miesięcy w roku;
 • udział w realizacji prestiżowych projektów społecznych, kulturalnych, naukowych w uznanej instytucji kultury;
 • dużą dawkę know-how, którego nie poznasz w żadnej innej instytucji;
 • pełną wyzwań pracę w zgranym zespole

 

Aplikacje zawierające CV oraz list motywacyjny prosimy nadsyłać do dnia 15.11.2018 na adres e-mail: rekrutacjadk@centrumjp2.pl z dopiskiem ASYSTENT DS. PROMOCJI.

 

Aplikując na wolne stanowiska pracy w Centrum Myśli Jana Pawła II zgadza się Pan/Pani na przetwarzanie przez Centrum Myśli Jana Pawła II z siedzibą w Warszawie Pana/Pani danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.

Informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych

W związku z przetwarzaniem Pani/Pana danych osobowych do celów rekrutacji, prosimy o umieszczenie następujących klauzul zgody w dokumentach rekrutacyjnych:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Centrum Myśli Jana Pawła II z siedzibą w Warszawie moich danych osobowych podanych w dokumentach rekrutacyjnych (np. CV, list motywacyjny) oraz zebranych podczas ewentualnej rozmowy kwalifikacyjnej do celów rekrutacji w obecnym procesie rekrutacyjnym. Mogę wycofać zgodę w każdym momencie poprzez adres mailowy: iod@centrumjp2.pl. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania przed wycofaniem zgody.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Centrum Myśli Jana Pawła II z siedzibą w Warszawie moich danych osobowych podanych w dokumentach rekrutacyjnych (np. CV, list motywacyjny) oraz zebranych podczas ewentualnej rozmowy kwalifikacyjnej do celów rekrutacji w przyszłych procesach rekrutacyjnych. Mogę wycofać zgodę w każdym momencie poprzez adres mailowy iod@centrumjp2.pl. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania przed wycofaniem zgody.

 

Opublikowano 23.10.2018

ZOBACZ RÓWNIEŻ

31 maja
Jak uczyć się słuchać aktywnie? Co może nam w tym przeszkodzić? Na te i inne pytania odpowiada Witek Janowski.
21 czerwca rozpocznie się jubileuszowa rekrutacja do programu stypendialnego miasta stołecznego Warszawy imienia Jana Pawła II. To czas, by zebrać wszystkie niezbędne dokumenty.
Nasz Chór zdobył pierwsze miejsce w swojej kategorii podczas 43. Międzynarodowego Festiwalu Hajnowskie Dni Muzyki Cerkiewnej.

Klikając „Zgadzam się” udzielasz zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych dotyczących Twojej aktywności na naszej witrynie w celach analitycznych, zapewnienia prawidłowego działania funkcjonalności z serwisów społecznościowych oraz serwerów treści. Szczegółowy opis celów i zakresu przetwarzanych danych znajdziesz tutaj.