Logo Centrum Myśli Jana Pawła II

Asystent ds. promocji i PR

Centrum Myśli Jana Pawła II – instytucja kultury m. st. Warszawy, poszukuje energicznego i pełnego entuzjazmu kandydata lub kandydatki do pracy na stanowisku: asystent ds. promocji i PR.

 

Kogo poszukujemy?

 • Zaangażowanego i chcącego się uczyć pasjonata kultury, posiadającego już pierwsze doświadczenie w pracy / stażu w obszarze komunikacji, PR-u, marketingu;
 • Absolwenta lub studenta kierunku humanistycznego: polonistyki, dziennikarstwa, komunikacji społecznej, public relations, marketingu, zarządzania w kulturze;
 • Kolegi lub koleżanki, którzy są dyspozycyjni co najmniej 3 dni w tygodniu i chętni do współpracy projektowej;
 • Osoby samodzielnej, proaktywnej, zorganizowanej, posiadającej „lekkie pióro”;
 • Team-playera, który wie, że sukces projektu jest efektem pracy całego zespołu.

 

Jakie zadania chcemy Ci powierzyć?

 • Wsparcie zadań związanych z promocją projektów realizowanych przez Centrum Myśli Jana Pawła II (festiwale, projekty społeczne, edukacyjne, naukowe)
 • Czuwanie nad harmonogramem wynikającym ze strategii komunikacji projektu;
 • Wsparcia w bieżących zadaniach działu – pomoc w researchu, tworzeniu baz danych, raportów, działaniach B2B;
 • Aktywna współpraca z osobami odpowiedzialnymi za kampanię informacyjną;
 • Współpraca z grafikami, drukarniami, partnerami i sponsorami.

 

Co oferujemy?

 • pracę na umowę-zlecenie w wymiarze minimum 3 dni tygodniowo przez kilka miesięcy w roku;
 • udział w realizacji prestiżowych projektów społecznych, kulturalnych, naukowych w uznanej instytucji kultury;
 • dużą dawkę know-how, którego nie poznasz w żadnej innej instytucji;
 • pełną wyzwań pracę w zgranym zespole

 

Aplikacje zawierające CV oraz list motywacyjny prosimy nadsyłać do dnia 15.11.2018 na adres e-mail: rekrutacjadk@centrumjp2.pl z dopiskiem ASYSTENT DS. PROMOCJI.

 

Aplikując na wolne stanowiska pracy w Centrum Myśli Jana Pawła II zgadza się Pan/Pani na przetwarzanie przez Centrum Myśli Jana Pawła II z siedzibą w Warszawie Pana/Pani danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.

Informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych

W związku z przetwarzaniem Pani/Pana danych osobowych do celów rekrutacji, prosimy o umieszczenie następujących klauzul zgody w dokumentach rekrutacyjnych:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Centrum Myśli Jana Pawła II z siedzibą w Warszawie moich danych osobowych podanych w dokumentach rekrutacyjnych (np. CV, list motywacyjny) oraz zebranych podczas ewentualnej rozmowy kwalifikacyjnej do celów rekrutacji w obecnym procesie rekrutacyjnym. Mogę wycofać zgodę w każdym momencie poprzez adres mailowy: iod@centrumjp2.pl. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania przed wycofaniem zgody.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Centrum Myśli Jana Pawła II z siedzibą w Warszawie moich danych osobowych podanych w dokumentach rekrutacyjnych (np. CV, list motywacyjny) oraz zebranych podczas ewentualnej rozmowy kwalifikacyjnej do celów rekrutacji w przyszłych procesach rekrutacyjnych. Mogę wycofać zgodę w każdym momencie poprzez adres mailowy iod@centrumjp2.pl. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania przed wycofaniem zgody.

 

Opublikowano 23.10.2018

ZOBACZ RÓWNIEŻ

Tematyczne wieczory filmowe i podcasty pod hasłem „Człowiek w Centrum” przygotowaliśmy dla Was w grudniu w związku z obchodami Tygodnia Praw Człowiek
Wypalenie rodzicielskie: czym jest, z czego się bierze i jak sobie z nim radzić? Na ile jesteśmy świadomi tego zjawiska? W jaki sposób radzić sobie ze zbyt dużym oczekiwaniami otoczenia?
To projekt skierowany do stypendystów, mający na celu ich wzajemną pomoc w nauce w formie korepetycji. Dowiedz się więcej
W ramach grudniowego Tygodnia Praw Człowieka obchodzonego w Warszawie przygotowaliśmy pokazy filmów oraz podcasty z serii „Słuchając drogi”.

Klikając „Zgadzam się” udzielasz zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych dotyczących Twojej aktywności na naszej witrynie w celach analitycznych, zapewnienia prawidłowego działania funkcjonalności z serwisów społecznościowych oraz serwerów treści. Szczegółowy opis celów i zakresu przetwarzanych danych znajdziesz tutaj.