Logo Centrum Myśli Jana Pawła II

Alleluja

Z okazji zbliżających się Świąt Zmartwychwstania Pańskiego życzymy, aby wielkanocny pokój opromieniał nie tylko świąteczne dni w rodzinnym gronie, ale także zabieganą codzienność, będąc niewyczerpanym źródłem siły do pięknego przeżywania każdego dnia.

 


 

„Dziś, w tym dniu uroczystym,

rozbrzemiewa na nowo życzenie Chrystusa:

Pokój wam!

Pokój ludziom na całym świecie!

Chrystus prawdziwie zmartwychwstał

i przynosi wszystkim pokój!”

 

Jan Paweł II, Orędzie Wielkanocne 2002

Opublikowano 20.04.2011

ZOBACZ RÓWNIEŻ

Chór został szczególnie doceniony przez jurorów za wykonanie klasycznego repertuaru cerkiewnego.
Od czego zacząć wyruszenie w las? Jak robić to świadomie, angażując wszystkie zmysły? Na czym polega terapia leśna oraz kąpiel leśna? I co na temat zdrowotnych korzyści obcowania z lasem mówią nam badania?
Noc Muzeów w Centrum Myśli Jana Pawła przyciągnęło miłośników spokojnego i aktywnego wypoczynku. Dziękujemy, że byliście z nami!
„Europa – jedność czy rozpad?” – już 4 czerwca premiera magazynu „Myśl w Centrum”, a w nim m.in. rozmowa z prof. Chantal Delsol. Zapisz się, aby uzyskać dostęp w dniu premiery.

Klikając „Zgadzam się” udzielasz zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych dotyczących Twojej aktywności na naszej witrynie w celach analitycznych, zapewnienia prawidłowego działania funkcjonalności z serwisów społecznościowych oraz serwerów treści. Szczegółowy opis celów i zakresu przetwarzanych danych znajdziesz tutaj.