Logo Centrum Myśli Jana Pawła II

Alleluja

Z okazji zbliżających się Świąt Zmartwychwstania Pańskiego życzymy, aby wielkanocny pokój opromieniał nie tylko świąteczne dni w rodzinnym gronie, ale także zabieganą codzienność, będąc niewyczerpanym źródłem siły do pięknego przeżywania każdego dnia.

 


 

„Dziś, w tym dniu uroczystym,

rozbrzemiewa na nowo życzenie Chrystusa:

Pokój wam!

Pokój ludziom na całym świecie!

Chrystus prawdziwie zmartwychwstał

i przynosi wszystkim pokój!”

 

Jan Paweł II, Orędzie Wielkanocne 2002

Opublikowano 20.04.2011

ZOBACZ RÓWNIEŻ

O tym, że czas to najcenniejsza rzecz, którą możemy dać drugiemu człowiekowi. Poczucie samotności i bycia niepotrzebnym jest dojmującym doświadczeniem. Można je zażegnać poprzez relację dwojga ludzi
Tematyczne wieczory filmowe i podcasty pod hasłem „Człowiek w Centrum” przygotowaliśmy dla Was w grudniu w związku z obchodami Tygodnia Praw Człowiek
Wypalenie rodzicielskie: czym jest, z czego się bierze i jak sobie z nim radzić? Na ile jesteśmy świadomi tego zjawiska? W jaki sposób radzić sobie ze zbyt dużym oczekiwaniami otoczenia?

Klikając „Zgadzam się” udzielasz zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych dotyczących Twojej aktywności na naszej witrynie w celach analitycznych, zapewnienia prawidłowego działania funkcjonalności z serwisów społecznościowych oraz serwerów treści. Szczegółowy opis celów i zakresu przetwarzanych danych znajdziesz tutaj.