Logo Centrum Myśli Jana Pawła II

Album „Bogu dziękujcie. Ducha nie gaście”

 
Obejmujący 25 płyt CD album „Bogu dziękujcie. Ducha nie gaście”, którego producentami są Centrum Myśli Jana Pawła II i Polskie Radio SA , to unikatowy zbiór wypowiedzi Papieża z IV Pielgrzymki do Ojczyzny. Wydawnictwo zawiera nagrania nie tylko wszystkich oficjalnych przemówień i homilii, ale także dialogów i reakcji uczestników spotkań z Ojcem Świętym, których nie znajdzie się w dokumentach pisanych. Szczególnie wartościowa wydaje się dokumentacja papieskich spotkań z młodzieżą. Treść nauczania Jana Pawła II z IV Pielgrzymki – pierwszej wizyty w wolnej Polsce – także dziś skłania do głębokiej refleksji.

Opublikowano 04.11.2007

ZOBACZ RÓWNIEŻ

O tym, że czas to najcenniejsza rzecz, którą możemy dać drugiemu człowiekowi. Poczucie samotności i bycia niepotrzebnym jest dojmującym doświadczeniem. Można je zażegnać poprzez relację dwojga ludzi
Tematyczne wieczory filmowe i podcasty pod hasłem „Człowiek w Centrum” przygotowaliśmy dla Was w grudniu w związku z obchodami Tygodnia Praw Człowiek
Wypalenie rodzicielskie: czym jest, z czego się bierze i jak sobie z nim radzić? Na ile jesteśmy świadomi tego zjawiska? W jaki sposób radzić sobie ze zbyt dużym oczekiwaniami otoczenia?

Klikając „Zgadzam się” udzielasz zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych dotyczących Twojej aktywności na naszej witrynie w celach analitycznych, zapewnienia prawidłowego działania funkcjonalności z serwisów społecznościowych oraz serwerów treści. Szczegółowy opis celów i zakresu przetwarzanych danych znajdziesz tutaj.