Logo Centrum Myśli Jana Pawła II

Album „Bogu dziękujcie. Ducha nie gaście”

 
Obejmujący 25 płyt CD album „Bogu dziękujcie. Ducha nie gaście”, którego producentami są Centrum Myśli Jana Pawła II i Polskie Radio SA , to unikatowy zbiór wypowiedzi Papieża z IV Pielgrzymki do Ojczyzny. Wydawnictwo zawiera nagrania nie tylko wszystkich oficjalnych przemówień i homilii, ale także dialogów i reakcji uczestników spotkań z Ojcem Świętym, których nie znajdzie się w dokumentach pisanych. Szczególnie wartościowa wydaje się dokumentacja papieskich spotkań z młodzieżą. Treść nauczania Jana Pawła II z IV Pielgrzymki – pierwszej wizyty w wolnej Polsce – także dziś skłania do głębokiej refleksji.

Opublikowano 04.11.2007

ZOBACZ RÓWNIEŻ

Nasz Chór wrócił z pierwszą nagrodę w swojej z Międzynarodowego Festiwalu Hajnowskie Dni Muzyki Cerkiewnej.
Od czego zacząć wyruszenie w las? Jak robić to świadomie, angażując wszystkie zmysły? Na czym polega terapia leśna oraz kąpiel leśna? I co na temat zdrowotnych korzyści obcowania z lasem mówią nam badania?
Noc Muzeów w Centrum Myśli Jana Pawła przyciągnęło miłośników spokojnego i aktywnego wypoczynku. Dziękujemy, że byliście z nami!
„Europa – jedność czy rozpad?” – już 4 czerwca premiera magazynu „Myśl w Centrum”, a w nim m.in. rozmowa z prof. Chantal Delsol. Zapisz się, aby uzyskać dostęp w dniu premiery.

Klikając „Zgadzam się” udzielasz zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych dotyczących Twojej aktywności na naszej witrynie w celach analitycznych, zapewnienia prawidłowego działania funkcjonalności z serwisów społecznościowych oraz serwerów treści. Szczegółowy opis celów i zakresu przetwarzanych danych znajdziesz tutaj.