Logo Centrum Myśli Jana Pawła II

Akcja poszerzania wiedzy o białaczce

Akademickie Stowarzyszeni Katolickie „Soli Deo” zaprasza 22 kwietnia do wzięcia udziału w akcji „ODDAJ Z KOŚCI GARŚĆ MIŁOŚCI” mającej na celu poszerzenie wiedzy o białaczce, jej przebiegu, leczeniu i oddawaniu szpiku oraz rejestrację potencjalnych dawców szpiku kostnego do banku dawców.


Akcja odbędzie się 22 kwietnia 2010 roku (czwartek) w godz. 9.00-16.00 na Kampusie Głównym SGGW przy ul. Nowoursynowskiej na Wydziale Nauk o Żywieniu Człowieka i Konsumpcji (zielony budynek nr 32).

Aby zapisać się do banku dawców szpiku, wystarczy tylko wypełnić formularz i oddać kilka mililitrów krwi. Osoby zapisujące się do rejestru będą mogły wziąć udział w quizie, w którym do wygrania są atrakcyjne nagrody: płyty DVD, książki, czasopisma, kosmetyki oraz vouchery na pizzę.

Organizatorzy – Akademickie Stowarzyszenie Katolickie „Soli Deo” i Fundacja Przeciwko Leukemii  – zachęcają do włączenia się do akcji, gdyż w ten sposób zwiększa się prawdopodobieństwo powrotu do zdrowia osób umierających na białaczkę. Każdy z nas może w tym dniu przyczynić się do ocalenia ludzkiego życia!

Więcej na www.solideo.pl
 

Opublikowano 21.04.2010

ZOBACZ RÓWNIEŻ

Od czego zacząć wyruszenie w las? Jak robić to świadomie, angażując wszystkie zmysły? Na czym polega terapia leśna oraz kąpiel leśna? I co na temat zdrowotnych korzyści obcowania z lasem mówią nam badania?
Noc Muzeów w Centrum Myśli Jana Pawła przyciągnęło miłośników spokojnego i aktywnego wypoczynku. Dziękujemy, że byliście z nami!
„Europa – jedność czy rozpad?” – już 4 czerwca premiera magazynu „Myśl w Centrum”, a w nim m.in. rozmowa z prof. Chantal Delsol. Zapisz się, aby uzyskać dostęp w dniu premiery.
Rekrutacja
Dołącz do naszego zespołu!

Klikając „Zgadzam się” udzielasz zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych dotyczących Twojej aktywności na naszej witrynie w celach analitycznych, zapewnienia prawidłowego działania funkcjonalności z serwisów społecznościowych oraz serwerów treści. Szczegółowy opis celów i zakresu przetwarzanych danych znajdziesz tutaj.