Akcja poszerzania wiedzy o białaczce

Akademickie Stowarzyszeni Katolickie „Soli Deo” zaprasza 22 kwietnia do wzięcia udziału w akcji „ODDAJ Z KOŚCI GARŚĆ MIŁOŚCI” mającej na celu poszerzenie wiedzy o białaczce, jej przebiegu, leczeniu i oddawaniu szpiku oraz rejestrację potencjalnych dawców szpiku kostnego do banku dawców.


Akcja odbędzie się 22 kwietnia 2010 roku (czwartek) w godz. 9.00-16.00 na Kampusie Głównym SGGW przy ul. Nowoursynowskiej na Wydziale Nauk o Żywieniu Człowieka i Konsumpcji (zielony budynek nr 32).

Aby zapisać się do banku dawców szpiku, wystarczy tylko wypełnić formularz i oddać kilka mililitrów krwi. Osoby zapisujące się do rejestru będą mogły wziąć udział w quizie, w którym do wygrania są atrakcyjne nagrody: płyty DVD, książki, czasopisma, kosmetyki oraz vouchery na pizzę.

Organizatorzy – Akademickie Stowarzyszenie Katolickie „Soli Deo” i Fundacja Przeciwko Leukemii  – zachęcają do włączenia się do akcji, gdyż w ten sposób zwiększa się prawdopodobieństwo powrotu do zdrowia osób umierających na białaczkę. Każdy z nas może w tym dniu przyczynić się do ocalenia ludzkiego życia!

Więcej na www.solideo.pl
 

Dodano: