Logo Centrum Myśli Jana Pawła II

Akademia patriotyzmu – wyniki rekrutacji

Zapraszamy do zapoznania się z wynikami rekrutacji do „Akademii Patriotyzmu”. Wszystkie osoby, które wezmą udział w projekcie o dalszych krokach w programie poinformujemy także osobno drogą mailową.

Lista osób zakwalifikowanych do udziału w projekcie

Program Akademii obejmuje:
1. udział w tygodniowej szkole letniej w Trójmieście, skupionej wokół polskiej tradycji niepodległościowej, demokratycznej, solidarnościowej, w tym wizyty w Muzeum Emigracji, Europejskim Centrum Solidarności i Muzeum II Wojny światowej oraz konwersatoria bazujące na nauczaniu Jana Pawła II nt. patriotyzmu, solidarności, wspólnej odpowiedzialności za ojczyznę (26 sierpnia – 1 września 2018 roku),
2. udział w weekendzie edukacyjno-warsztatowym (08 – 09 września 2018 r.),
3. udział w cyklu 7 warsztatów radiowych (wrzesień – październik 2018),
4. realizację autorskiego reportażu radiowego o tematyce patriotycznej (od początku października do połowy grudnia 2018 r.)

Aby wziąć udział w rekrutacji należało do 31 lipca 2018 roku wypełnić formularz zgłoszeniowy. W Akademii udział weźmie wybranych 14 uczestników.

Regulamin Akademii Patriotyzmu znajdziesz TUTAJ (link).

W razie pytań prosimy o kontakt: akademiapatriotyzmu@centrumjp2.pl

Patronat: Mazowiecki Kurator Oświaty

Dofinansowano ze środków Muzeum Historii Polski w Warszawie w ramach Programu „Patriotyzm Jutra”.

Opublikowano 06.08.2018

ZOBACZ RÓWNIEŻ

10 lipca rozpoczyna się III Letni Przegląd Filmowy Pod Wspólnym Niebem, który tym razem skupia się na produkcjach z Ukrainy, Białorusi, Gruzji, Indii i Wietnamu. Do końca miesiąca trwa także rekrutacja dla uczniów do programu stypendialnego m.st. Warszawy im. Jana Pawła II.
Rejestracja wykładu
Zachęcamy do obejrzenia rejestracji wykładu „Współczesne nieszczęścia demokracji” na kanale YouTube Centrum Myśli Jana Pawła II.
czego wynika przebodźcowanie? Jaką rolę odgrywa zmęczenie w naszych relacjach?Jak wyjść z kołowrotka codzienności? Na czym polega terapia ericksonowska? I gdzie w tym wszystkim jest nadzieja?
„Obserwatorium idei: inspiracje” to projekt zainicjowany w 2023 roku, w ramach którego organizujemy spotkania z najwybitniejszymi intelektualistami i naukowcami z Polski i zagranicy.

Klikając „Zgadzam się” udzielasz zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych dotyczących Twojej aktywności na naszej witrynie w celach analitycznych, zapewnienia prawidłowego działania funkcjonalności z serwisów społecznościowych oraz serwerów treści. Szczegółowy opis celów i zakresu przetwarzanych danych znajdziesz tutaj.