Logo Centrum Myśli Jana Pawła II

Akademia patriotyzmu – wyniki rekrutacji

Zapraszamy do zapoznania się z wynikami rekrutacji do „Akademii Patriotyzmu”. Wszystkie osoby, które wezmą udział w projekcie o dalszych krokach w programie poinformujemy także osobno drogą mailową.

Lista osób zakwalifikowanych do udziału w projekcie

Program Akademii obejmuje:
1. udział w tygodniowej szkole letniej w Trójmieście, skupionej wokół polskiej tradycji niepodległościowej, demokratycznej, solidarnościowej, w tym wizyty w Muzeum Emigracji, Europejskim Centrum Solidarności i Muzeum II Wojny światowej oraz konwersatoria bazujące na nauczaniu Jana Pawła II nt. patriotyzmu, solidarności, wspólnej odpowiedzialności za ojczyznę (26 sierpnia – 1 września 2018 roku),
2. udział w weekendzie edukacyjno-warsztatowym (08 – 09 września 2018 r.),
3. udział w cyklu 7 warsztatów radiowych (wrzesień – październik 2018),
4. realizację autorskiego reportażu radiowego o tematyce patriotycznej (od początku października do połowy grudnia 2018 r.)

Aby wziąć udział w rekrutacji należało do 31 lipca 2018 roku wypełnić formularz zgłoszeniowy. W Akademii udział weźmie wybranych 14 uczestników.

Regulamin Akademii Patriotyzmu znajdziesz TUTAJ (link).

W razie pytań prosimy o kontakt: akademiapatriotyzmu@centrumjp2.pl

Patronat: Mazowiecki Kurator Oświaty

Dofinansowano ze środków Muzeum Historii Polski w Warszawie w ramach Programu „Patriotyzm Jutra”.

Opublikowano 06.08.2018

ZOBACZ RÓWNIEŻ

„Uczyń z życia arcydzieło” – czy wiecie, czym zainspirowane jest hasło, które uczyniliśmy jednym z ważnych drogowskazów naszej pracy?
2 kwietnia przypada 19. rocznica śmierci Jana Pawła II. Z tej okazji przygotowaliśmy publikacje skupiające się na temacie przemijania i poświęcenia. Zapraszamy także na kolejną debatę w ramach projektu „Porozmawiajmy o człowieku”
Śmierć drugiej osoby nie musi kojarzyć jedynie z bólem i cierpieniem, a hospicjum z miejscem do umierania.
Życzymy Wam pokoju, nadziei oraz sił do zmieniania świata na lepsze

Klikając „Zgadzam się” udzielasz zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych dotyczących Twojej aktywności na naszej witrynie w celach analitycznych, zapewnienia prawidłowego działania funkcjonalności z serwisów społecznościowych oraz serwerów treści. Szczegółowy opis celów i zakresu przetwarzanych danych znajdziesz tutaj.