Logo Centrum Myśli Jana Pawła II

Ekonomia współpracy

Centrum Myśli Jana Pawła II we współpracy z  Fundacją Konrada Adenauera organizuje debatę ekspercką pt. „Ekonomia współpracy – społeczna odpowiedzialność biznesu”. Odbędzie się ona 23 listopada 2017 r. w siedzibie Centrum przy ul. Foksal 11, o godz. 16.00.

Celem debaty jest refleksja nad tym, w jaki sposób nauka społeczna Kościoła, a zwłaszcza nauczanie Jana Pawła II, może wspierać dziś CSR i jakie są pomiędzy tymi obszarami wzajemne powiązania i wyzwania na przyszłość. Nie będziemy również unikać innych ważkich kwestii w tej tematyce.

Debata ma charakter ekspercki. Zaproszeni do jego udziału zostały osoby ze świata biznesu, nauki oraz NGO, które w największym stopniu są zaangażowane w rozwój CSR w Polsce.

Panel rozpoczną goście specjalni:

Jacquelin Kacprzak – Radca Ministra, Koordynator Zespołu ds. CSR i Kontaktów z Interesariuszami w Ministerstwie Rozwoju
Konrad Ciesiołkiewicz – Dyrektor ds. Komunikacji i CSR, Orange Polska, Laboratorium Więzi
Andrzej Kaźmierczak – Szkoła Główna Handlowa, członek Zarządu NBP

 

Osoby chętne do udziału w debacie proszone są o kontakt z koordynatorem:

Łukasz Ofiara

lofiara@centrumjp2.pl

tel. 515 069 493

Opublikowano 17.11.2017

ZOBACZ RÓWNIEŻ

„Uczyń z życia arcydzieło” – czy wiecie, czym zainspirowane jest hasło, które uczyniliśmy jednym z ważnych drogowskazów naszej pracy?
2 kwietnia przypada 19. rocznica śmierci Jana Pawła II. Z tej okazji przygotowaliśmy publikacje skupiające się na temacie przemijania i poświęcenia. Zapraszamy także na kolejną debatę w ramach projektu „Porozmawiajmy o człowieku”
Śmierć drugiej osoby nie musi kojarzyć jedynie z bólem i cierpieniem, a hospicjum z miejscem do umierania.
Życzymy Wam pokoju, nadziei oraz sił do zmieniania świata na lepsze

Klikając „Zgadzam się” udzielasz zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych dotyczących Twojej aktywności na naszej witrynie w celach analitycznych, zapewnienia prawidłowego działania funkcjonalności z serwisów społecznościowych oraz serwerów treści. Szczegółowy opis celów i zakresu przetwarzanych danych znajdziesz tutaj.