Logo Centrum Myśli Jana Pawła II

2 edycja PoKolędzie JP2

To archiwalna strona wydarzenia. Zapraszamy na stronę PoKolędzia JP2 2017!

Rusza 2. edycja projektu PoKolędzie JP2. Serdecznie zapraszamy wszystkie warszawskie chóry, schole i inne muzykujące grupy do przyłączenia się do naszej akcji w dniach od 10 do 18 stycznia 2015. Wybierzmy się z kolędą do warszawskich ośrodków pomocy społecznej, domów dziecka, więzień i szpitali, żeby spotkać się i zaśpiewać z mieszkańcami tych miejsc.

Zainteresowane zespoły prosimy o przesłanie zgłoszenia wraz ze zdjęciem i krótką notatką do 31 grudnia na adres michal.nwkl@wp.pl 

A tu możecie zobaczyć jak nasze koledowanie wygądało w zeszłym roku: PoKolędzie JP2 2014

Opublikowano 30.12.2014

ZOBACZ RÓWNIEŻ

„Uczyń z życia arcydzieło” – czy wiecie, czym zainspirowane jest hasło, które uczyniliśmy jednym z ważnych drogowskazów naszej pracy?
2 kwietnia przypada 19. rocznica śmierci Jana Pawła II. Z tej okazji przygotowaliśmy publikacje skupiające się na temacie przemijania i poświęcenia. Zapraszamy także na kolejną debatę w ramach projektu „Porozmawiajmy o człowieku”
Śmierć drugiej osoby nie musi kojarzyć jedynie z bólem i cierpieniem, a hospicjum z miejscem do umierania.
Życzymy Wam pokoju, nadziei oraz sił do zmieniania świata na lepsze

Klikając „Zgadzam się” udzielasz zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych dotyczących Twojej aktywności na naszej witrynie w celach analitycznych, zapewnienia prawidłowego działania funkcjonalności z serwisów społecznościowych oraz serwerów treści. Szczegółowy opis celów i zakresu przetwarzanych danych znajdziesz tutaj.