Logo Centrum Myśli Jana Pawła II

Spacer po Skarpie

Tegoroczna Majówka na Skarpie zbliża się dużymi krokami. Już 26 maja na wszystkich czeka dużo różnych atrakcji. Przedtem zapraszamy jednak na spacer po Skarpie – już w niedzielę o godz. 10.00!

Wyruszymy w niedzielę, 12 maja, o godz. 10:00 spod stawu w Parku Fosa i Stoki Cytadeli i dojdziemy aż do Królikarni. Trasa będzie liczyła około 8 km. Zapraszamy na całodniowy spacer po Warszawie prawie nie wychodząc z parków!
 
Dodatkowo towarzyszący nam przewodnik – Alan Szwajkowski opowie nam więcej o miejscach, w których będziemy! https://www.facebook.com/events/112950788907707/
 

Centrum Myśli Jana Pawła II bierze udział w Majówce na Skarpie. Skarpa, będzie miejscem spotkania z telewizją internetową Foksal Eleven. Szczegóły wkrótce!

Opublikowano 08.05.2013

ZOBACZ RÓWNIEŻ

„Uczyń z życia arcydzieło” – czy wiecie, czym zainspirowane jest hasło, które uczyniliśmy jednym z ważnych drogowskazów naszej pracy?
2 kwietnia przypada 19. rocznica śmierci Jana Pawła II. Z tej okazji przygotowaliśmy publikacje skupiające się na temacie przemijania i poświęcenia. Zapraszamy także na kolejną debatę w ramach projektu „Porozmawiajmy o człowieku”
Śmierć drugiej osoby nie musi kojarzyć jedynie z bólem i cierpieniem, a hospicjum z miejscem do umierania.
Życzymy Wam pokoju, nadziei oraz sił do zmieniania świata na lepsze

Klikając „Zgadzam się” udzielasz zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych dotyczących Twojej aktywności na naszej witrynie w celach analitycznych, zapewnienia prawidłowego działania funkcjonalności z serwisów społecznościowych oraz serwerów treści. Szczegółowy opis celów i zakresu przetwarzanych danych znajdziesz tutaj.