Logo Centrum Myśli Jana Pawła II

Spacer po Skarpie

Tegoroczna Majówka na Skarpie zbliża się dużymi krokami. Już 26 maja na wszystkich czeka dużo różnych atrakcji. Przedtem zapraszamy jednak na spacer po Skarpie – już w niedzielę o godz. 10.00!

Wyruszymy w niedzielę, 12 maja, o godz. 10:00 spod stawu w Parku Fosa i Stoki Cytadeli i dojdziemy aż do Królikarni. Trasa będzie liczyła około 8 km. Zapraszamy na całodniowy spacer po Warszawie prawie nie wychodząc z parków!
 
Dodatkowo towarzyszący nam przewodnik – Alan Szwajkowski opowie nam więcej o miejscach, w których będziemy! https://www.facebook.com/events/112950788907707/
 

Centrum Myśli Jana Pawła II bierze udział w Majówce na Skarpie. Skarpa, będzie miejscem spotkania z telewizją internetową Foksal Eleven. Szczegóły wkrótce!

Opublikowano 08.05.2013

ZOBACZ RÓWNIEŻ

Czy jesteśmy gotowi wysłuchać, zamiast udzielać rad? Towarzyszyć naszym bliskim, zamiast uciekać przed ich problemami? Czy potrafimy współodczuwać, zamiast się poświęcać?
Poszukujemy nowych chórzystów! Dołącz do nas, aby wspólnie przeżyć wielką, muzyczną przygodę
Cierpienie przychodzi często z zaskoczenia i mierzenie się z nim we własnym życiu jest doświadczeniem granicznym. Zapraszamy do lektury nowego artykułu na portalu JP2online
Czym właściwie jest samotność? Jak się ją rozpoznaje? Czy z samotnością należy walczyć? Odpowiedzi między innymi na te pytania będą szukać eksperci i uczestnicy debaty oraz warsztatów

Klikając „Zgadzam się” udzielasz zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych dotyczących Twojej aktywności na naszej witrynie w celach analitycznych, zapewnienia prawidłowego działania funkcjonalności z serwisów społecznościowych oraz serwerów treści. Szczegółowy opis celów i zakresu przetwarzanych danych znajdziesz tutaj.