Logo Centrum Myśli Jana Pawła II

11. Targi Książki w Krakowie 25 – 28 X 2007 r.

W dniach 25 – 28 X 2007 r. w krakowskiej hali targowej, podczas 11. Targów Książki, Centrum Myśli Jana Pawła II zaprezentowało swoje najnowsze pozycje wydawnicze.


Oryginalna kompozycja stoiska targowego Centrum zachęcała do jego odwiedzenia; zaś książki, w szczególności: Papieska Warszawa oraz Mrok jak światło. Antologia dramatów inspirowanych życiem, myślą i twórczością Jana Pawła II, spotkały się z dużym zainteresowaniem czytelników.

Uwagę wielu odwiedzających przyciągał także projekt plakatu, który powstał na potrzeby kampanii społecznej podczas obchodów rocznicy śmierci Jana Pawła II w kwietniu 2007 roku. Hasłem i zarazem głównym przesłaniem tej kampanii były słowa Ojca Świętego zapisane na kartach Tryptyku Rzymskiego: „Zatrzymaj się, to przemijanie ma sens”.

Uczestnikami tegorocznych krakowskich Targów Książki były największe wydawnictwa w Polsce; swoje oferty zaprezentowało prawie 440 wystawców a liczba odwiedzających osiągnęła 21 tys. osób.

Opublikowano 08.11.2007

ZOBACZ RÓWNIEŻ

Czy jesteśmy gotowi wysłuchać, zamiast udzielać rad? Towarzyszyć naszym bliskim, zamiast uciekać przed ich problemami? Czy potrafimy współodczuwać, zamiast się poświęcać?
Poszukujemy nowych chórzystów! Dołącz do nas, aby wspólnie przeżyć wielką, muzyczną przygodę
Cierpienie przychodzi często z zaskoczenia i mierzenie się z nim we własnym życiu jest doświadczeniem granicznym. Zapraszamy do lektury nowego artykułu na portalu JP2online
Czym właściwie jest samotność? Jak się ją rozpoznaje? Czy z samotnością należy walczyć? Odpowiedzi między innymi na te pytania będą szukać eksperci i uczestnicy debaty oraz warsztatów

Klikając „Zgadzam się” udzielasz zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych dotyczących Twojej aktywności na naszej witrynie w celach analitycznych, zapewnienia prawidłowego działania funkcjonalności z serwisów społecznościowych oraz serwerów treści. Szczegółowy opis celów i zakresu przetwarzanych danych znajdziesz tutaj.