Logo Centrum Myśli Jana Pawła II

Aplikacja mobilna „Cytaty jp2”

Tablety na których ukazana jest aplikacja mobilna cytaty jp2

Zapraszamy do pobrania naszej aplikacji mobilnej! Aplikacja Cytaty JP2 codziennie wyświetli „cytat dnia”, który stać się może Twoim mottem lub natchnieniem do chwili refleksji. Możesz także stworzyć własną spersonalizowaną listę ulubionych cytatów oraz podzielić się nimi z rodziną i przyjaciółmi.

Aby przybliżyć sobie sylwetkę Papieża, zachęcamy do spędzenia 26 dni z Janem Pawłem II. Po naciśnięciu przycisku „Rozpocznij plan” otrzymasz możliwość wykonania pięciu zadań, inspirowanych codziennymi obowiązkami Jana Pawła II. Poznasz naukę Ojca Św., Jego inspiracje, codzienne obowiązki i zwyczaje. W każdej chwili możesz przejrzeć historię wykonanych zadań. Pamiętaj jednak, że zaproponowane zadania możesz wykonać tylko w dniu, na które zostały one przewidziane.

Pontyfikat Jana Pawła II trwał 26 lat. Wszyscy doskonale znamy Ojca Świętego, jednocześnie niewiele wiedząc, co leżało u źródeł Jego działania. Nie znamy duchowych, ani intelektualnych korzeni, z których wyrastał Karol Wojtyła i na których opierał swoje działania w trakcie pontyfikatu. Aby to zmienić i duchowo zbliżyć się do źródeł Jego inspiracji, zachęcamy do skorzystania z aplikacji.

Opublikowano 25.07.2018

ZOBACZ RÓWNIEŻ

Rodzicu, szukasz pomocy dla siebie lub dla dziecka? Nauczycielu doświadczasz trudności w relacji z uczniami? Uczniu, coś Cię niepokoi, czujesz się samotny, zagubiony? Nie czekaj. Skorzystaj ze wsparcia
Czy człowiek potrzebuje bliskiej relacji z innymi osobami? Jakie są najsilniejsze rodzaje więzi, w jakie wchodzi człowiek? Odpowiedzi m.in. na te pytania będziemy szukać podczas debaty oraz warsztatów pt. „Pełnia – razem czy osobno”
Przed nami kolejne wydarzenia w ramach Festiwalu Nowe Epifanie, czyli spektakle teatralne, koncerty i pokazy filmowe. Rozpoczynamy także cykl wydarzeń: „Samotność – wolność czy więzienie?”
Czy jesteśmy gotowi wysłuchać, zamiast udzielać rad? Towarzyszyć naszym bliskim, zamiast uciekać przed ich problemami? Czy potrafimy współodczuwać, zamiast się poświęcać?

Klikając „Zgadzam się” udzielasz zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych dotyczących Twojej aktywności na naszej witrynie w celach analitycznych, zapewnienia prawidłowego działania funkcjonalności z serwisów społecznościowych oraz serwerów treści. Szczegółowy opis celów i zakresu przetwarzanych danych znajdziesz tutaj.