Teologia ciała w sercu Londynu

drukuj
ffl

Zapraszamy na sympozjum „Formed for Love”, które odbędzie się w dniach 19-22 kwietnia przy Soho Square w Londynie. Wydarzenie jest skierowane do osób w wieku 18-35 lat.

Sympozjum „Formed for Love” ma na celu poznanie nauczania Jana Pawła II na temat człowieka, rodziny, płciowości, aby móc zastosować tę wiedzę w swoim życiu i umieć przekazywać ją innym. Oprócz mieszkańców Wielkiej Brytanii zapraszamy również uczestników z Polski posługujących się językiem angielskim. W ramach sympozjum będzie można wziąć udział w szeregu wykładów, warsztatów i dyskusji. Głównym wykładowcą będzie William Newton, brytyjski teolog, profesor Uniwersytetu Franciszkańskiego  w Steubenville (filia w Austrii), specjalista w zakresie teologii moralnej, nauk społecznych i etyki seksualnej. Przewidziany jest także czas na spotkania towarzyskie oraz osobistą refleksję.

 Centrum Myśli Jana Pawła II organizuje sympozjum we współpracy z St. Mary’s University Aquinas Centre for Theological Literacy i diecezją Westminster. Wszelkie informacje organizacyjne, w tym program i rezerwacje noclegów dostępny jest na stronie formedforlove.com.